Start

Odpovědět
yakoshi

Start

Příspěvek od yakoshi »

Zdavím, díky za "pozvání" z předešlého fóra. Posledních pár měsíců už tam ani moc nelezu. Objevuje se tam spíš brak - dle mého, víc než něco o čem by stálo mluvit. Tak uvidíme, jestli se Ti podaří komunitu rozšířit a hlavně udržet. Bez balastu a nepořádku. Přeju hodně štěstí. Ještě pořád zatlačuji slzu za czemoney ale což, kdo chce kam....

O BTC jsem slyšel prvně někdy v roce 2011 - paradoxně, na rádiu Beat :-D Nějaké faucety, nějaký ten nákup. BTC kolem 3000 czk. Nicméně nerozuměl jsem tomu (né že teď bych byl raketový inženýr), po čase jsem prodal s nějakým tím ziskem. A jako si to říká asi dost lidí. Kdybych to býval věděl :-D

Střídavě jsem se o krypto zajímal více, méně nebo vůbec. Před nějakou dobou jsem udělal fajn nákup na ETH když byl v poklesu, takže za mě osobně, vnitřní spokojenost po těch propadákách. Poslední rok, rok a půl se snažím sledovat dění pravidelně. Sebevzdělávání, spíše obecně. do ničeho se nerhnu, neexperimentuju. Faucety mě přestaly tak nějak bavit, povětšinou scam a výsledek je jen ztráta času. Poslední půl rok provádím pravidelné dokupy jako doplněk a diverzifikaci k již zaběhlému portfóliu.

Dál mě zajímají mince, investice do komodit již delší dobu a loni jsem začal pokukovat po akciích.

Platformy které mě zaujaly nebo jsem registrován: Silverum | investown| Portu| Degiro| FIO (ebroker) | XTB | BDK burza drahych kovu a z těch o krypto: Binance | Coinbase a KuCoin.
Odpovědět